DNS Sport

Koncept dynamické neuromuskulární stabilizace podle prof. Koláře (DNS) je přístup založený na vývojové kineziologii. V praxi to znamená, že využíváme pozice a pohyby, které můžeme vidět u dětí během prvních 2 let života.

DNS koncept je určen všem lidem s obtížemi pohybového aparátu či jako jejich prevence. Při cvičení je kladen velký důraz na správný dech, posturu těla a ideální postavení a zatížení v jednotlivých kloubech (k tzv. centraci), kdy naše svaly pracují efektivněji a jsou chráněné před přetížením nebo poškozením.

Ke cvičení nám stačí vlastní tělo, ale budeme používat i pomůcky jako například velké míče, thera-band či bosu. Cvičí se v různých polohách (na zádech, na břichu, na boku, na čtyřech i ve stoje). Tyto lekce probíhají pouze jako kurz o 10 lekcích. Každý klient má v ceně i 1 úvodní individuální lekci se základní diagnostikou. Skupinka bude mít maximálně 6 cvičících.

Kdy probíhá?
Každý čtvrtek od 17:30 do 18:30.
Začínáme 17. března.

Kdo s vámi bude cvičit?
Helena Flajzarová

Kolik to stojí?
Cena 2000Kč za celý kurz, tedy 10 skupinových lekcí a 1 individuální.

Jak se přihlásit?

Emailem na helena@studio123.cz

Co s sebou?

S sebou potřebujete pouze ručník a pití, oblékněte si cokoli pohodlného (legíny, kraťasy), cvičíme naboso.WordPress Theme built by Shufflehound. Studio 123
helena@studio123.cz