O studiu

Občas říkám, že jsme si to s Marťou špatně přály.

Kdysi jsme si chtěly najít nějaký prostor a zařídit si tělocvičnu spolu. Možná si ještě pamatujete naše společné hodiny, kterých bývalo spoustu. Jestli se teď usmíváte, tak možná i vy jste cvičili v retro šatičkách, v andělském čí ďábelském převleku, hráli si na filmové hvězdy či s námi pluli a cvičili zároveň na parníku pod Karlovým mostem. Byla toho spousta a byla to prostě paráda.

Já jsem ale asi ještě potřebovala chvíli času, ujasnit si, že nemusím dělat to, co jsem primárně studovala, a jít úplně jinou cestou, takže jsem se po mateřské vrátila k počítači a marketingu ve velké společnosti a cvičení zůstalo jako koníček. Marťa ale nelenila, našla si prostor v bývalém areálu fabriky na Cibulce a vybudovala krásnou tělocvičnu. Poprvé jsme si tu všichni zacvičili v únoru 2013.

V létě 2016 se ale Marťa i s rodinou přestěhovala a Studio hledalo novou tvář. Někoho, kdo zase do něj dá vše, energii, nadšení a spoustu a spoustu času. A tak si nakonec našlo cestu ke mně. Nebo možná já k němu. Proto ta věta o přání na začátku. Splnilo se nám, je naše, akorát jsme si jasně neřekly, že ho chceme mít najednou, takže nejdřív bylo Marti a teď je zase moje.

Ve Studiu je dnes spoustu cvičení pro dospělé i kroužků pro děti. Kromě toho pořádáme i různé víkendové workshopy, dílny, divadla a v létě také příměstské tábory.

Přijďte se podívat sami a vyzkoušet si, jak se u nás cvičí. Snad i vám tady bude příjemně a i s kapkami potu na tvářích budete mít stále úsměv od ucha k uchu. To je totiž náš největší cíl 🙂

WordPress Theme built by Shufflehound. Studio 123
helena@studio123.cz