Helena Flajzarová

Moje cesta k lekrotské činnosti a cvičení nebyla úplně přímá. Vzala jsem to maličko oklikou. Sport byl sice už od mala mým koníčkem (hlavně tancování, tančila jsem spoustu let v souboru lidových tanců, s kamarádkami jsme k tomu měly malou disco taneční skupinu a byla jsem také v týmu mažoretek). Jako dospělá jsem pak zase trávila hodiny na kole, v posilovně a bazénu, kdykoli mi to tehdejší práce dovolila. A jednou nastala chvíle, kdy jsem se rozhodla, že vystudovaný marketing raději vyměním za tělocvičnu. Nejprve mě to táhlo pouze ke cvičení s dětmi (měla jsem v té době dvě malé doma), ale postupně jsem na přání některých maminek přibrala lekce i pro ně. Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou, které mě toho o sportu samozřejmě moc nenaučila, takže jsem prošla hned několika rekvalifikačními kurzy z oblasti sportu a své vzdělání stále doplňuji na nejrůznějších školeních a workshopech. Podle toho se i rošiřuje nabídka mých hodin. Dnes vedu hodiny od malinkých dětí s rodiči až po seniory. Kromě skupinového cvičení si se mnou můžete domluvit i sportovní masáže nebo individuální hodiny.

Vzdělání
Dynamická neuromuskulární stabilizace podle prof. Koláře (certifikovaný trenér DNS Sport, certifikovaný trenér DNS Fit Kid I)
Instruktor zdravotní tělesné výchovy se zaměřením na body and mind (FISAF, rekvalifikační kurz)
Istruktor Pilates MAT I, II a Ron Fletcher Towel Work (Sabongui Academy, rekvalifikační kurz)
Sportovní masér (REFIT, rekvalifikační kurz)

Šéftrenér kurzu Děti na startu (FISAF)
SM sytém – 1A, 1B, 1C, 1D (základní a pokročilé cviky, manuální masážní techniky)
Zumba Basic I, II, Zumba kids, Zumba Gold, Zumba Toning, Aqua Zumba (Zumba®)
Instruktor aerobicu (malý diplom, Face Academy)
Kineziotaping (Dexter Academy)
Uvolňování fascií a triggerpointů (Masérnička)
Bosu pilates (FISAF)
Balantes (3D Academy)
Výživové poradenství (Dexter Academy)
Worshopy IQ Akademie: Strečink na anatomických základech, Fasciální strečink, Core a břicho I+II, Pěnový válec, Funční chodidlo a noha, Axiální systém – páteř, pánev, hlava, Dolní končetina, Horní končetina, Páteř – lordotické křivky, Dech a diastáza, Cvičení se seniory I+II, Cvičení pro těhotné a po porodu, Pánevní dno.

A když náhodou necvičím, tak vyrábím třeba takovýhle nábytek z palet a šiju k němu polštáře 🙂

WordPress Theme built by Shufflehound. Studio 123
helena@studio123.cz