Táňa Ondrášíková

Na mým lekcích jógy se budeme radovat z pohybu a žasnout nad moudrostí našeho těla. Zažijeme zpomalení a loudání se pohybem a časem, budeme mít prostor pro vnímání těla a dechu a uvědomíte si, jak úžasně propojené naše tělo je… dojde ale i na větší dynamiku, flow, ve kterém se ztratíme, zapotíme a s úsměvem roztancujeme každou buňku těla.

Moje jógová inspirace pochází od mnoha učitelů a z různých stylů jógy. Svůj první instruktorský certifikát jsem si přivezla z Indie (hatha jóga), dlouhodoběji jsem se věnovala iyengar józe, pomalejší, rehabilitační józe, dětské i restorativní józe… přijďte ochutnat můj mix:)

Jsem pedagožka, instruktorka jógy pro dospělé i děti, autorka knížek pro děti, vedoucí skautského oddílu, maminka malé Ronji… Celý život se věnuji vzdělávání v různých podobách, ráda rozdávám radost a energii a věřím, že to pocítíte i na mých lekcích.

Vzdělání a praxe

Pedagogická fakulta UHK, učitelství pro 1.stupeň – anglický jazyk

2013 Intenzivní měsíční Iyengar Yoga Course, Yog-Ganga Centre for Yoga Studies, Dehradun, Indie

2013 Instruktorka hatha jógy, TTC 200 hodin, Surrinder Singh, Rishikesh, Indie

2015 ČADJ (Česká asociace dětské jógy) – akreditovaný kurz Cvičitel jógy II. třídy

2019 – 2020 studium vzdělávacího programu „Jóga v širších souvislostech“, Dům jógy v Hlavici, diplom: Instruktorka jógy se zaměřením na zdravotní aspekty jógy

2021 jógový výcvik „Jóga jako vědomá cesta“, Akasha Praha

Lekce

Jóga čtvrtek 19:00 (90min)

WordPress Theme built by Shufflehound. Studio 123
helena@studio123.cz