SM systém

SM systém nebo také Stabilizační mobilizační systém je rehabilitační metoda MUDr.Richarda Smíška. Toto cvičení je vhodné pro lidi s problémy zad – výhřezem meziobratlové ploténky, skoliózou a velkých kloubů nebo také jako prevence těchto obtíží. Je vhodné pro jakoukoliv věkovou skupinu. Cvičit mohou děti i senioři, těhotné, sportovci.
Cvičení se skládá ze sestavy cviků, které aktivují spirální svalové řetězce, čímž je páteř protahována směrem vzhůru a meziobratlové ploténky tak získají dostatečný prostor mezi obratli pro léčbu a regeneraci.
Cvičí se naboso s gumovými lany.

SM systém dává tělu smysl pouze, pokud je cvičení pravidelné. Proto nabízíme kurz 10 lekcí za 1000,-Kč, do kterého můžete vstoupit v jeho průběhu, pokud není naplněn. Po skončení kurzu navazujeme kurzem dalším. Zároveň můžete také přijít na jednu hodinu za 150,-Kč. Pokud se po hodině rozhodnete vstoupit do kurzu, tato lekce se vám již odečte jako hodina z kurzu, tedy v hodnotě 100,-Kč. Jednotlivé lekce není možné nahrazovat, ani na ně využít permanentku z jiného cvičení.

Kdy probíhá?
Každou středu 8:45-9:45 (možnost hlídání dětí) a také odpoledne od 18:00 do 19:00.

Kdo s vámi bude cvičit?
Terezie Čerbáková

Kolik to stojí?
Jedna lekce 150Kč. Při zaplacení celého kurzu 10 lekcí 1000Kč (100Kč za hodinu).

Jak se přihlásit?

Lekci je potřeba si vždy předem telefonicky rezervovat přímo u instruktorky na tel. čísle 604 822 865.

Co s sebou?

Pohodlné sportovní oblečení, například tričko a legíny. Cvičí se bez obuvi.

 

WordPress Theme built by Shufflehound. Studio 123
helena@studio123.cz