Pavlína Drlík Palmovská

Od mala jsem jasně věděla, co chci dělat. Zpívat. Tančit. A hrát. Již od útlého věku jsem se věnovala zpěvu, tanci a hře na klavír, moje další cesty byly tedy více než jasné. Vystudovala jsem 6 let Hudebně – dramatický obor na Státní Konzervatoři v Bratislavě, poté Muzikálové herectví na JAMU v Brně. Již od konce prvního ročníku na konzervatoři jsem začala hrát v mnoha inscenacích v divadle Nová scéna v Bratislavě. V pátém ročníku jsem uspěla u konkurzu do nově připravovaného muzikálu Kočky v Městském divadle Brno. V tomto divadle jsem poté u studií nazkoušela na desítku různých představení. Mimo tyto dvě scény se mi podařilo uspět (j.h.) také v inscenacích dalších divadel, a to v Národním divadle Brno, Co.Labs Brno, Národním divadle Moravskoslezském v Ostravě, Východočeském divadle Pardubice, či Divadle J.K.Tyla v Plzni.
Po studiích jsem nejen hrála od nevidím donevidím, ale také jsem se vdávala. Přivdala jsem se do Prahy, mé cesty tedy pokračovaly sem. Po příjezdu do Prahy jsem nazkoušela pohádku Heidi, děvčátko z hor v Divadle Kampa pod záštitou skvělé Ivetky Duškové. V tomto divadle hraji dodnes.

A co děti?
Pátý a šestý ročník mých studií sloužily jakožto pedagogické minimum. V pátém ročníku na Konzervatoři jsem absolvovala praxi a po dobu jednoho roku jsem vedla vlastní taneční kroužek pro děti od tří do čtyř let. Nyní mám doma malou dcerku a práce s dětmi mě baví, stejně jako hudba, proto jsem se rozhodla pro něco podobného i tady v Praze.

Lekce hudebního kroužku bude sloužit k tomu, aby se vaše děti, které hudbu vnímají naprosto čistě, přiblížily k tomu, co hudba ve skutečnosti znamená. Budeme zpívat, budeme (si) hrát, budeme bouchat, až se zem bude propadat. Ale také se budeme zlehka přibližovat i notičkám, notovým zápisům a hudebním žánrům. Budeme objevovat hudbu všemi svými smysly a mým cílem zase bude, aby pro vaše děti byla hudba hlavně zábavou a radostí!

WordPress Theme built by Shufflehound. Studio 123
helena@studio123.cz