Hanka Palečková

Jógu jsem blíže poznala před několika lety, kdy mě na první lekci přivedla kolegyně, která jógu začala cvičit. Nebyla to láska na první pohled, avšak o to hlouběji jsem se do ní zamilovala na pohled druhý. Zpočátku jsem ji brala jako další cvičení, které si zkusím. Postupem času jsem si jógu nejen oblíbila, ale začala jí žít a to zejména v době po narození syna. Najednou se mi stala i psychickou oporou a stala se součástí každodenního života. Jóga je pro mě nástroj, jak si udržet dlouhodobě fyzické a duševní zdraví. Jóga je součástí mého života a hlavně každodenní radostí.

Certifikát o získání licence “Instruktor Jógy“ jsem získala u Pavla Huba. Nejdříve jsem si certifikát dělala jen pro prohloubení své praxe, během kurzu však byl kladen důraz na nutnost zkusit si vést lekce. Obeslal jsem přátele, pronajala studio a už se praktikovalo. Mě a především přátele to tak nadchlo, že jsem rozjela svou lektorskou praxi, časem ji rozšířila a do vedení lekcí se pustila naplno. Můj život nabral jiný směr a jsem za to vděčná.

Se svými jogíny pracuji individuálně a nabízím varianty pozic tak, aby se v pozici každý našel – cítil pevně a příjemně. Během lekce kontroluji, opravuji a dopomáhám do jednotlivých ásan. Mé lekce jsou vhodné pro každého. Vedu i lekce pro seniory, či zdravotně indisponované. Sama praktikuji Vinyasa flow jógu, Jin jógu i Ashtanga flow jógu. Snažím se dále vzdělávat a proto jsem prošla např. kurzem hormonální jógy či masáže tibetskou míso

Mým cílem je naučit klienty mít rád sám sebe, respektovat se a prožívat dny s radostí🙂

Nabízím soukromé, skupinové i individuální lekce jógy. Pořádám taktéž jógové pobyty.

Budu se na Vás těšit! Namasté ♥

WordPress Theme built by Shufflehound. Studio 123
helena@studio123.cz