V letošním roce opět MČ Prahy 5 příspívá na pravidelné sportování dětí. V rámci projektu Aktivní město si můžete požádat o příspěvek 1000Kč na rok. Je to celé velmi jednoduché, registrace je hotová za pár minut, takže rozhodně doporučujeme využít 🙂 POZOR, celková částka bývá velmi rychle vyčerpaná, tak s registrací dlouho neotálejte. Na druhou stranu, loni byla dotace po vyčerpání ještě navýšena, takže doporučuji regitraci udělat i v případě, že je nyní rozpočet vyčerpán. Budete-li ji mít, dostanete emailem informaci, že byl rozpočet navýšen a případnou druhou vlnu příspěvků tedy stihnete pravděpodobně využít.

A jak na to?

  1. Uděláte si registraci na www.aktivnimesto.cz – stačí základní údaje o Vás a dítěti
  2. Požádáte o příspěvek (MČ Praha 5 dává 1000Kč, Mč Praha 6 částku 600Kč)
  3. Vyčkáte na schválení příspěvku
  4. Po schválení příspěvku teprve vybíráte poskytovatele, u kterého chcete částku uplatnit – najdete si naše studio a kroužek, na který plánujete chodit, a kliknete na „uplatnit“. Pozor, toto samo o sobě není přihlášením. Je potřeba vyplnit i naší online přihlášku na kroužek.
  5. MČ nám pošle vyúčtování a report přidělených příspěvků zpětně za celý měsíc.

Jak s platbou?

Po týdnu ukázkových lekcí postupně dostanete všichni fakturu ke každé přihlášce na kroužek. Budete-li mít aktivní město schválené a uplatněné již v srpnu, bude na faktuře částka za kroužek již ponížena. Pokud jste uplatnění řešili později, bude na faktuře celá částka. Zaplaťte ale pouze část poníženou o 1000Kč (600Kč čerpáte-li za Prahu 6). My si platbu poté doplníme zpětně na základě MČ vyúčtování za září či další měsíce.
Jestliže jste již kroužek zaplatili celý, nic se neděje, přeplatek vám vrátíme, opět ale poprosíme o strpení, protože to můžeme až na základě vyúčtování, které přijde hromadně zpětně za celý měsíc.

Kroužek můžete uhradit i na základě přihlášky, není nutné čekat na fakturu, jen v tom případě částku ponížíte stejným způsobem o schválený příspěvek.