Máte bolavá záda? Sedíte celý den v kanceláři? Nebo si říkáte, že by bylo dobré pro sebe alespoň jednou za týden něco udělat? Pak právě pro Vás je tu nový kurz fyziocvičení DNS Sport podle prof. Koláře.

Budeme cvičit v malé skupince maximálně 6 cvičících. Kurz se skládá z 10 lekcí a navíc pro každého i jedné individuální hodiny s diagnostikou a osobním doporučením. Začínáme ve čvtrtek 24. března v 17:30. Přihlášky na helena@studio123.cz.

Koncept dynamické neuromuskulární stabilizace podle prof. Koláře (DNS) je přístup založený na vývojové kineziologii. V praxi to znamená, že využíváme pozice a pohyby, které můžeme vidět u dětí během prvních 2 let života.

DNS koncept je určen všem lidem s obtížemi pohybového aparátu či jako jejich prevence. Při cvičení je kladen velký důraz na správný dech, posturu těla a ideální postavení a zatížení v jednotlivých kloubech (k tzv. centraci), kdy naše svaly pracují efektivněji a jsou chráněné před přetížením nebo poškozením.

Ke cvičení nám stačí vlastní tělo, ale budeme používat i pomůcky jako například velké míče, thera-band či bosu. Cvičí se v různých polohách (na zádech, na břichu, na boku, na čtyřech i ve stoje). S sebou potřebujete pouze ručník a pití, oblékněte si cokoli pohodlného (legíny, kraťasy), cvičíme naboso. Skupinka bude mít maximálně 6 cvičících. Lekce povede certifikovaná trenérka DNS Helena. Pro více informací pište na helena@studio123.cz.

Pokud se Vám časově nehodí nyní vypsaný kurz, ozvěte se, bude-li vás více, vypíšeme určitě další 🙂