Od pondělí 22. listopadu platí nová pravidla pro vstup na všechna sportoviště. Prosíme naše klienty o jejich dodržování a nezbytnou spolupráci s lektory studia pro jejich ověření. Věříme, že pokud je budeme všichni dodržovat, nedojde opět k úplnému zákazu cvičení.

A co tedy aktuálně platí?

Hodiny pro dospělé:
Při vstupu na lekci je nutné se prokázat platným certifikátem o očkování, kdy od doby podání vakcíny uplynulo nejméně 14 dní, nebo předložit potvrzení o prodělání onemocnění Covid 19 v posledních 180 dnech. Výjimkou jsou pouze osoby, které mají doklad lékaře, že se ze zdravotních důvodů očkovat nemohou. U těchto osob stačí předložit platný negativní PCR test (platí 72 hodin). PCR test může bý uznán také osobám, které nemají ještě dokončené očkování, ale už dostali alespoň 1 dávku. Antigenní test nestačí nikdy.

Dětské kroužky:
Děti do 12 let se nemusí prokazovat bezinfekčností vůbec. U dětí starších 12 let stačí testování ve škole, protože veškereé naše dětské kroužky splňují podmínku cvičení v neměnném kolektivu do 20 osob.

Prosíme, pokud budete Vy či Vaše dítě nachlazené nebo se nebudete cítit dobře, na žádnou lekci nechoďte. O platnost permanentek se nemusíte bát, pokud Vám končí, prodloužíme ji. Při jakémkoli náznaku nemoci prosíme neposílejte ani své děti. Lektoři za této situace mohou děti při viditelném nachlazení poslat domů. Pro doprovod dětí na kroužek platí stejná pravidla, jako pro dospělé na hodinách.

Děkujeme všem za zodpovědný přístup. Jen tak můžeme společně i nadále cvičit. Všem přejeme pevné zdraví a nebojte se, úsměvy na cvičení rozdáváme i nadále, nějaká omezení nám to přeci nezkazí 🙂